Zaznacz stronę

Oprócz kawy uwielbiam testować nowe rozwiązania

Według testu Gallupa, moimi czołowymi talentami jest learner (uczenie) i input (wkład). Oznacza to, że uwielbiam zdobywać i gromadzić wiedzę. Dzięki współpracy z kobietami mogę się tą wiedzą dzielić.

Coffee Bean

Z wykształcenia socjolog

Coffee Bean

z szerokim doświadczeniem w korporacji

Coffee Bean

z zamiłowania wspieram kobiece biznesy

Nazywam się Anna Kot i działam wspierając kobiece biznesy

Jako wirtualna asystentka, pomagam właścicielkom biznesów uwalniać czas na rzeczy istotne. Dzięki oddelegowaniu mi zadań związanych ze stroną internetową, sklepem, czy kursem online, zyskują przestrzeń na rozwój swojej firmy. Przynosi im to więcej zysku i przyjemności.

Robię to ponieważ zdałam sobie sprawę, że istnieje pewna blokada, która nie pozwala przedsiębiorczym kobietom wejść na kolejny poziom. Z jednej strony jest to często podważanie własnej wartości, a z drugiej lęk przed technologią. Dotarło do mnie, że mogę być kimś, kto tworzy pomost pozwalający przejść na wyższy poziom.

Pierwszy raz, kiedy zrozumiałam, że to jest to, co chcę robić był podczas pisania pracy magisterskiej. Analizowałam wówczas wypowiedzi polskich polityków odnośnie ustaw dotyczących kobiet. Wtedy zapaliła się we mnie już jakaś lampka sygnalizująca pewien rozdźwięk.

Od tego czasu czułam, że mój los jest związany z umacnianiem roli kobiet w świecie. Nie wiedziałam przez długi czas, jak będę to robić. Przełom nastąpił jakiś czas po otrząśnięciu się z kryzysu i opuszczeniu korporacji. Dzięki cudownym osobom spotkanym na mojej drodze, rozwojowi poprzez kursy i książki poczułam, że chcę stworzyć coś własnego. Dostrzegłam w sobie talenty i umiejętności, które chcę wykorzystywać w praktyce wspierając kobiece biznesy.

Ukończyłam między innymi Latającą Szkołę Agaty Dutkowskiej, kurs z budowania stron Eweliny Muc. Uczestniczę w kursie o tworzeniu kursów Mirka Burnejko, oraz w rocznym szkoleniu w zakresie strategii firmy Bartka Popiela. Jak widzisz, zdobywanie nowych umiejętności jest dla mnie ważne, a przede wszystkim sprawia mi radość.

Co mówią o mnie moje klientki:

Elastyczność, uśmiech, szczerość oraz udzielanie informacji zwrotnych. Polecam każdemu, kto nie chce lub nie lubi samodzielnie zajmować się tematami uruchomienia newslletera oraz innych techniczno-administracyjnych tematów związanych z www.

Helena Borys

https://helenaborys.pl/

Entuzjazm, samodzielność, uśmiech, zorganizowanie, słowność, ciekawość nowinek, rozsądek, otwartość na różne możliwości, sprawdzanie różnych rozwiązań, szukanie nowych rozwiązań, opanowanie, spokój, ugruntowanie, masz taką umiejętność, że jednocześnie potrafisz bardzo się nakręcić, zapalić siebie czy zapalić kogoś i jednocześnie to jest ugruntowane, to jest super!

Voca Ilnicka

http://seksualnosc-kobiet.pl

Jeśli byłaby możliwość przyznania 6 gwiazdek, natychmiast bym to zrobiła. Współpraca z Anią to czysta przyjemność: szybko, sprawnie, skutecznie. I przesympatycznie! Bardzo polecam.

Małgorzata Welman

http://wielewiosen.com/

Pomagam kobietom w zaplanowaniu i realizacji zadań do których podchodzą jak do jeża. Dzięki współpracy ze mną odzyskują czas na robienie tego, co kochają najbardziej.

Jeśli nie jesteś pewna, czy to coś dla ciebie,

to zapraszam Cię do rozmowy ze mną. Podczas której będziemy mogły omówić Twoje wątpliwości. Do niczego Cię to nie zobowiązuje, a możesz zyskać dobry punkt zaczepienia i plan działania w procesie delegowania.

napisz lub zadzoń

Telefon

+31633223722

+48574215786

 

email

kontakt@annakot.pl

NIP: NL266740297B01

 

Formularz kontaktowy

8 + 12 =