Zaznacz stronę

O mnie

Od zawsze uwielbiałam uczyć się i testować nowe rozwiązania. Dlatego tak cieszy mnie to miejsce, w którym znalazłam się w tej chwili. Praca nad skutecznymi działaniami online wymaga ciągłego doskonalenia i podążania za nowościami.

Sprawia mi niesamowitą frajdę, kiedy widzę strukturę wyłaniającą się z chaosu. Planowanie i koordynacja zadań sprawiają, że potrafię utracić poczucie czasu.

Wierzę, że cuda się zdarzają. Stawiam jednak na wyznaczanie jasnych celów i zadań do ich realizacji. Cały sekret tkwi w tym, aby nie zbaczać z wyznaczonej ścieżki, nawet jeśli świat nas testuje.

Działam głównie online, jednak największą wagę przywiązuję do budowania relacji. To one dają mi poczucie sensu i motywację do działania.

Dzięki cudownym osobom spotkanym na mojej drodze rozwojowi poprzez kursy i książki poczułam, że chcę stworzyć coś własnego. Dostrzegłam w sobie talenty i umiejętności, które chcę wykorzystywać w praktyce.

Ukończyłam między innymi Latającą Szkołę Agaty Dutkowskiej, kurs z budowania stron Eweliny Muc. Uczestniczę w kursie o tworzeniu kursów Mirka Burnejko, oraz w rocznym szkoleniu w zakresie strategii firmy Bartka Popiela. Jak widzisz, zdobywanie nowych umiejętności jest dla mnie ważne, a przede wszystkim sprawia mi radość.

Nie samą pracą człowiek żyje

Co robię kiedy nie pracuję?

Cieszę się życiem, spędzając czas z najbliższymi, podróżując po świecie, czytając książki i szkoląc się w nowych umiejętnościach (tak, nie uważam tego za pracę, ale przyjemność)

Włoskie lody pistacjowe mogłabym jeść na śniadanie codziennie.

Narzędzia do sukcesu

01

Określenie celu

Nie ważne, czy chcesz stworzyć stronę internetową, sklep online, czy może zacząć publikować posty w social media. Pytanie, na jakie warto uzyskać odpowiedź to: Po co?

02

Zaplanowanie działań

Posiadanie planu to podstawa. Nie musisz się obawiać, że Twoja kreatywność na tym ucierpi. Może być zupełnie odwrotnie. Dzięki temu, że wiesz co i kiedy robić, uwalniasz swoją przestrzeń na inne działania.

03

Weryfikacja

Sprawdzanie, czy nasze tezy i działania są skuteczne. To nieodzowny element układanki. To w tym momencie możemy skorygować nasze działania i przekształcić je na bardziej efektywne. Tu oczywiście jest czas na świętowanie sukcesów!

Masz pytanie? Napisz do mnie!

Lokalizacja

Firma mieści się w Venlo (Holandia), natomiast ja działam wszędzie, gdzie działa internet

Godziny pracy
Pn-Pt: 8:00 - 17:00
Sb-Nd: Zamknięte
Firma
74460102
NL266740297B01
× Jesteś tu pierwszy raz? Napisz do mnie